• Zimný štadión Prievidza

    Šport a relax

34

Zimný štadión Prievidza

K športoviskám, ktoré spravujú Technické služby mesta Prievidza s.r.o., patrí aj zimný štadión. Štadión slúži najmä na korčuľovanie pre verejnosť, prenájom ľadovej plochy neregistrovaným hráčom a tréningový proces, či súťažné zápasy na národnej, ale aj medzinárodnej úrovni. Zimný štadión vytvára podmienky pre rozvoj telesnej kultúry v prievidzskom regióne, svoje aktivity sústredí hlavne na mládežnícky šport. Zimný štadión láka nielen domácich návštevníkov a športové oddiely, ale i zahraničné kluby.

Rozmery ľadovej plochy sú 60 m x 30 m. Kapacita hľadiska je 2 788 miest na sedenie. Štadión je tak vhodným dejiskom športových podujatí, exhibícií, či kultúrnych akcií. Ľadová plocha je využívaná približne 7 – 8 mesiacov v roku, čo predstavuje okolo 3 180 až 3 645 hodín ročne.

In-line plocha

In-line  plocha sa nachádza v objekte zimného štadióna v Prievidzi . Ide o ihrisko s plastovou podlahou,  ktorá  je určená na nasledovné športy : in-line hokej, in-line  korčuľovanie ,florbal, hokejbal. Obsahom činnosti prevádzkovanej  in-line plochy je spontánne si osvojenie základov pohybových hier, prevádzkovanie viacerých druhov športu založené na princípe súťaživosti – tréningy športových klubov, záujmových skupín, občanov v rámci verejného korčuľovania, či zamestnancov v rámci športových dní a pod.

In-line plocha je prevádzkovaná každoročne od mája do júla.

Aktuality

Korčuľovanie v čase jarných prázdnin

21.február 2017
0

S príchodom jarných prázdnin si spoločnosť Technické služby mesta Prievidza s r.o. pripravila pre obyvateľov Prievidze prekvapenie v podobe rozšírenia možnosti korčuľovania pre verejnosť na zimnom štadióne.

Korčuľovanie v čase jarných prázdnin

22.február 2016
0

S príchodom jarných prázdnin si spoločnosť Technické služby mesta Prievidza s.r.o. (ďalej len „TSMPD s.r.o.) pripravila pre obyvateľov Prievidze prekvapenie v podobe rozšírenia možnosti korčuľovania pre verejnosť na zimnom štadióne.

Prevádzka prievidzských športovísk v čase vianočných sviatkov

15.december 2015
0

V čase najkrajších sviatkov roku sa nepatrne obmedzí prevádzka niektorých športovísk v meste Prievidza.

Prievidzský zimný štadión opäť v prevádzke

20.august 2015
0

Po vyše štvormesačnej prestávke v letnom období, kedy bola vykonaná nevyhnutná údržba a bola v prevádzke in-line plocha, začne zimný štadión v týchto dňoch opäť svoju prevádzku. Od 21. augusta bude ľadová plocha znova k dispozícii mestskému hokejovému klubu, verejnosti, ale aj záujemcom o prenájom ľadovej plochy.

Výzva na predkladanie cenových ponúk

25.máj 2015
0

Názov zákazky: "Očistenie a náter vnútorných stien zimného štadióna v Prievidzi"

In–line plocha opäť v prevádzke

11.máj 2015
0

Zimný štadión v Prievidzi opäť prechádza na letnú verziu, ovládne ho in-line plocha dostupná aj pre verejnosť.

Prevádzková doba

Nepretržitá prevádzka

počas prevádzky ľadovej plochy

Pondelok-Nedeľa 7:00-22:00

počas prevádzky in-line plochy

Prehľad obsadenosti

Zmena časov je prevádzkovateľom vyhradená.

Kontakty

046/543 07 39

kancelária vedúceho zimného štadióna

0915 496 631

vrátnica

sportoviska@tsmpd.sk

všeobecná emailová adresa

Partneri