• Futbalový štadión Prievidza

    Šport a relax

0

Futbalový štadión Prievidza

Areál futbalového štadióna patrí taktiež do správy Technických služieb mesta Prievidza s.r.o. Slúži hlavne na rozvoj telesnej kultúry a mládežníckeho športu na území mesta. Areál futbalového štadiónu tvorí hlavné trávnaté ihrisko s rozmermi 150 m x 68 m, pomocné trávnaté ihrisko s rozmermi 91 m x 60 m, rehabilitačná časť so saunou, masérska a oddychová miestnosť a dva masážne bazény. Kapacita hľadiska futbalového štadióna je 2 500 miest na sedenie a 5 000 miest na státie.

Svojim vybavením slúži prievidzský futbalový štadión aj na organizovanie rôznych športových podujatí, ale hlavne k tréningovému procesu a k zápasovej činnosti. Kvalita trávy na hlavnom i pomocnom ihrisku je zabezpečené prostredníctvom systému automatického zavlažovania.

Aktuality

Stanovisko k poškodeniu hracej plochy futbalového štadióna v Prievidzi

16.september 2014
10

Počas uplynulého víkendu sa na futbalovom štadióne v Prievidzi odohrali, už po druhýkrát majstrovstvá Slovenska, vo ultimatefrisbee. Po minuloročnej dobrej skúsenosti s organizátormi tohto podujatia bolo rozhodnuté pokračovať v tejto tradícii a umožniť konanie majstrovstiev aj v tomto roku.

Prevádzková doba

Pondelok-Piatok 6:00-14:30

Prehľad obsadenosti

Zmena časov je prevádzkovateľom vyhradená.

Kontakty

046/542 49 65

kancelária vedúceho futbalového štadióna

sportoviska@tsmpd.sk

všeobecná emailová adresa

Partneri